ما یک تیم خلاق هستیم

درباره ما

شرکت بازرگانی –مهندسی آتا کمپلکس(AttaComplex) به شماره ثبت 10473 و شناسه ملی 10460139716 در 8 فوریه 2014 با هدف تامین نیازهای مشتریان و شرکت های ایرانی در خصوص سورسینگ منابع خارجی و تامین کالاها ، مواد اولیه ، قطعات یدکی و ماشین آلات صنایع تولیدی و صنعتی مختلف تاسیس گردید.

همچنین این شرکت در زمینه انجام پروژه های تحقیقات بازار و بازاریابی یرای محصولات استاندارد داخلی به منظور ورود به بازارهای جهانی و صادرات، فعالیت دارد.

از فوریه سال 2019 این شرکت مطالعه و تحقیقات در خصوص امکان سنجی بازاریابی و صادرات محصولات آلوئه ورا و همچنین روغن دانه ها را آغاز نموده است و با توجه به اینکه محصولات آلوئه ورا و روغن دانه های تولید شده در ایران از کیفیت و استانداردهای بالایی برخوردار می باشد لذا می توان آینده و چشم انداز مناسبی را برای ورود به بازارهای جهانی در نظر گرفت.

این شرکت با بهره گیری از دانش و تجربیات محققان خود در خصوص نیاز بازارهای بین المللی اقدام به شناسایی و جمع آوری بهترین و استانداردترین تولید و تامین کنندگان آلوئه ورا و محصولات جانبی آن و همچنین روغن دانه ها در ایران نموده و با تشکیل یک هلدینگ تخصصی بزرگ و با کیفیت نیازهای مشتریان خارجی بر اساس استانداردهای مورد قبول بین المللی را تامین می نماید.

شرکت ما توانایی تامین انواع محصولات و مشتقات آلوئه ورا و همچنین روغن دانه ها با کیفیت بالا و کاملا ارگانیک را دارا می باشد.

تمامی محصولات این شرکت دارای COA و همچنین تاییدیه های غذایی و بهداشتی بوده و در بسته بندی های استاندارد بین المللی فرآوری و تولید می شوند.

ما خود را متعهد بر آن می دانیم که با تولید محصولات سالم، استاندارد ، ارگانیک و خوش قیمت بتوانیم نقاط قوت خود را افزایش داده و همچنین با ایجاد ارتباط مستمر با مشتریان، بازارهای فروشمان را توسعه دهیم.

تیم ما

محمدعلی معینی اصل زنجانی

مدیربازاریابی ، فروش و تبلیغات

تحصیلات: کارشناس مدیریت بازرگانی
سابقه کاری : 19 سال
تفکرات و دیدگاه های شغلی : کیفیت زندگی ما را اندیشه هایمان رقم می زنند ، پس با کیفیت بیاندیشیم !

محمدرضا نوری

مدیرعامل و مدیر فنی

تحصیلات : مهندسی مکانیک
سابقه کاری : 19 سال
تفکرات و دیدگاه های شغلی : با پشتکار و ترسیم ایده های نوآورانه ، تعالی زندگی بشر رقم می خورد !

محمدعلی قدوسی

مدیر تدارکات

تحصیلات :کارشناس ریاضیات
سابقه کاری : 14 سال
تفکرات و دیدگاه های شغلی : اگر میخواهی آینده را پیش‌بینی کنی , آن را بساز !

فهرست