نمایندگی

شرکت مهندسی بازرگانی –مهندسی ارکان توسعه تجارت آندیا (AttaComplex) در راستای توسعه حوزه فعالیت های فنی و مهندسی و با توجه به سوابق فعالیت ها و ارتباطات موثر با کارخانجات و شرکت های پیشرو در زمینه تولید ، فرآوری و بسته بندی محصولات آلوئه ورا در سال 2020 موفق به اخذ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت Sanjivani Phytopharma  هندوستان در حوزه جغرافیایی خاورمیانه و غرب آسیا شده است.

این شرکت هندی پیشگام و پیشرو درمطالعه، راه اندازی و توسعه واحدهای فرآوری آلوئه ورا ، گیاهان دارویی، پروژه های آلئورزین ، تجزیه زباله ،تجزیه پلاستیک وتایر در هندوستان بوده و توانسته بیش از 85 پروژه موفق صنعتی را ایجاد و راه اندازی نماید.

شرکت Sanjivani Phytopharma  با دارا بودن تجربه صنعتی 25 ساله ، مجموعه گسترده ای از مشتریان منحصر به فرد خود را با تأمین کارخانه و ماشین آلات ، تجهیزات پردازش ، ماشین آلات پر کردن و بسته بندی ، راکتورها ، مبدل های حرارتی ، میکسرها و خشک کن ها با موفقیت در سراسر کشور هندوستان زیر پوشش قرارمی دهد.

این شرکت به دلیل عملکرد مناسب ، طراحی نوآورانه و پیشرفته ، تجربه خوبی در ایجاد پروژه های کلید در دست برای واحدهای فرآوری آلوئه ورا ، واحدهای فرآوری آملا ، کارخانه های فرآوری علف گندم ، گیاهان دارویی، تقطیر گیاهان دارای روغن فرار و کارخانه های تجزیه و بازیافت کسب نموده است.

Sanjivani Phytopharma با پشتوانه تیم حرفه ای مدیریتی ، نیروی انسانی متخصص و بهره گیری از زیرساخت ها و ماشین آلات پیشرفته خود توانسته است تا حوزه فعالیت های خود را به خارج از مرزهای هندوستان گسترش داده و همواره خود را متعهد به ارائه خدمات مفید و موثر به مشتریان ، ایجاد و توسعه ارتباطات گسترده در حوزه CRM میداند.

نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش این شرکت در خارج از هندوستان آمادگی لازم جهت ارائه خدمات فنی و تکنولوژیک به مناطق تحت پوشش حوزه فعالیت خود را دارا می باشند.

فهرست